Już na samym wstępie zaznaczę ze nie jestem ekspertem od blogowania. Cały czas uczę się tego fachu i sprawia mi to niemałą przyjemność. Mam też pewne swoje przemyślenie którymi będę sukcesywnie się dzielił, właśnie na tej stronie. Mam nadzieję, że takie materiały są interesujące i uda mi się je w ciekawy sposób przekazywać.

O autorze, czyli o mnie

Zajmuje się zawodowo tworzeniem aplikacji na Androida w Tango Digital Agency. Siedzę w tym temacie od około roku 2015, kiedy to stworzyłem pierwszą apkę (która oczywiście crashowała się po obrocie ekranu).

Teraz, gdy moje działania w obszarze IT są bardziej zaawansowane i nieco bardziej świadome, dziele się wiedzą i przemyśleniami na blogu, na lokalnych meetupach i konferencjach.

W roku 2020 miałem nawet szansę przedstawiać swoje prezentacje na serii międzynarodowych konferencji Droidcon.

Konferencja online: za kulisami.

W wolnych chwilach gram w siatkówkę w krakowskich amatorskich ligach, a także tworzę i publikuję muzykę.

"Wiązanie lewego buta", fot. Biznes Liga

O portalu, czyli o programowanie.blog

Wpisy na tym portalu maja na celu zebranie i usystematyzowanie wiedzy dotyczącej blogowania o programowaniu i szeroko pojętym IT. Jest to też miejce na moje osobiste przemyślenia w tym temacie.

Na ten moment planuję publikować kolejne wpisy co dwa tygodnie, w poniedziałki.

Będzie tutaj również rozwijana baza polskich blogów IT (polskich, ale niekoniecznie polskojęzycznych).

Jeśli chcesz polecić bloga (albo inną internetową treść) do bazy, napisz komentarz pod tym postem, lub po prostu odezwij się do mnie na Twitterze lub Instagramie.


W kolejnym wpisie już w poniedziałek 4 stycznia podzielę się przemyśleniami o tym dlaczego warto (lub nie warto) pisać bloga technicznego.

Zapisz się do newslettera, aby dostać informacje o nowym wpisie od razu gdy będzie opublikowany.