Wojciech Reguła - blog

Specjalista od bezpieczeństwa w IT. Pełno ciekawych wpisów o bezpieczeństwie ekosystemu Apple. Nawet jeśli nie interesujesz się zbytnio IT security, sprawdź, jakie podatności kryją się urządzeniach z jabłkiem.

IT Security blog
Welcome to my blog where I describe found in free time vulnerabilities, and other worth writing IT security things.

DevDroid.pl

Newsletter dla ludzi związanych z Androidem. Cotygodniowa porcja blog postów, podcastów i aktualizacji projektów open source. Przegląd tego, co się działo w ostatnim tygodniu w branży. Nawet moje wpisy o Kotlinie pojawiły się tam raz czy dwa. Mogę z dumą powiedzieć ze obserwuję ten newsletter od pierwszego wydania.

DevDroid.pl
Android Dev Newsletter

Przywództwo w IT

Czy każdy inżynier oprogramowanie zostanie kiedyś liderem? Mirek z Przywództwo w IT opowiada o swoim rozwoju zawodowym jako Tech Lead. Zadaje sporo trudnych pytań i stara się na nie jak najlepiej odpowiadać na swoim blogu, oraz w newsletterze. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności przywódcze, to te wpisy są prawdopodobnie właśnie dla Ciebie.

Przywództwo w IT - Każdy inżynier oprogramowania zostanie kiedyś liderem
Dowiedz się jak przejść tę transformację z sukcesem


Jeśli chcesz polecić bloga do bazy, napisz komentarz pod tym postem, lub po prostu odezwij się do mnie na Twitterze lub Instagramie.


Chcesz dostawać takie zestawienia na maila? Zapisz się do newslettera, by nie przegapić nowych wpisów.